Koga briga Barbariga?!

crypto.com arena Ekipa24.si

Sramota leta! V LA-ju skušali takole provocirati ...

0 21.10.2021 13:08:12

Je to sporočilo slovenskemu selektorju?! Noro, kaj je Robertu BERIĆU uspelo v vsega 3 MINUTAH! (video)

Robert Berić se je izkazal na tekmi ameriške MLS.

Eden od tistih legionarjev, ki so v zadnjih dneh opozorili nase, je nedvomno Robert Berić. Izkušeni Krčan tudi v letošnji sezoni igra za Chicago Fire v ameriški MLS. Njegovemu klubu v vzhodni konferenci ne kaže dobro, saj so že izpadli iz boja za končnico in so na 12. mestu. Kljub temu pa je bila zmaga na gostovanju pri Cincinnatiju s 4:3 zelo sladka tudi za Roberta Berića.

Nekdanji član Maribora je namreč zabil prva dva gola na tekmi in to v zgolj 3 minutah! Je to sporočilo tudi za slovenskega selektorja? Berić je namreč za Slovenijo nazadnje zaigral pred dvema letoma v kvalifikacijah za EP 2020.