Ustavni sodnik Jaklič trdi, da ni potreboval ...

rb
3 02.05.2021 10:42:01

Slovenski ČUDEŽNI DEČEK še naprej ČARA! Njegova statistika je zares FENOMENALNA

Super talentirani 17-letni napadalec blesti v dresu druge ekipe Salzburga.

Sedemnajstletni Benjamin Šeško ostaja vroč. Zelo vroč! Visokorasli napadalec, ki se je pred slabima dvema letoma v zameno za 2,5 milijona evrov nadomestila iz Domžal preselil v Salzburg, iz tekme v tekmo dokazuje, da se v njem resnično skriva ogromen potencial.

Izjemno napadalni napadalec se dokazuje in tekmovalne minute v članski konkurenci nabira v dresu Lieferinga oziroma v drugi ekipi Salzburga v avstrijski drugoligaški druščini, trenutno je v vrhunski formi. Na zadnjih treh tekmah je dosegel kar sedem golov; najprej je dvakrat zatresel mrežo Kapfenberga, nato je s štirimi zadetki zablestel proti mladi zasedbi dunajske Austrie, slovenski čudežni dežek pa je bil uspešen tudi v zadnjem krogu, v katerem je Liefering s 3:2 ugnal Dornbirn. Benjamin Šeško je v deveti minuti načel mrežo nasprotnika, odigral je vso tekmo.

V 13 nastopih v spomladanskem delu prvenstva je zabil že 12 golov, skupno je pri številki 15, ob tem je petkrat uspešno asistiral soigralcem.

Liefering je na drugem mestu zaostanka z dvema točkama manj kot vodilni Linz, ki je bil z 2:0 boljši od FAC-a, tega s klopi vodi Mitja Mörec.