Delovna akcija: Tako se imajo, ko kamere ne ...

ro
ro
1 05.04.2021 10:12:22

Zlatko Dedić še TRESE, EPSKA zmaga mladega slovenskega reprezentanta. Kaj takega se zgodi ZELO REDKO!

vszi
V Avstriji so bile na sporedu tekme 23. prvenstvenega kroga.

Medtem ko je Slovenija oaza brez nogometa sredi Evrope, so severni sosedi odigrali 23. prvenstveni krog, v katerem se je Zlatko Dedić veselil petega gola v dresu Swarovskega Tirola v tej sezoni. Izkušeni Koprčan je načel mrežo LASK-a ob zmagi svoje ekipe z 2:0, na igrišču je bil do 82. minute, delež k uspehu pa je prispeval tudi mladi slovenski reprezentant Žan Rogelj, ki je bil na igrišču do izdihljajev dvoboja. Prav Rogelj je zabil drugi gol svoje ekipe, podal pa mu je – Dedić!

Prav posebna tekma pa je za še enim mladim slovenskim reprezentantom. Epska! Nogometaši Rapida so se veselili izjemne zmage, v gosteh so s kar 8:1 ugnali WAC, Dejan Petrovič je po vrnitvi z evropskega prvenstva vso tekmo igral v zvezni vrsti dunajskih zeleno-belih. Po prvem polčasu sicer ni kazalo na takšen razplet, zasedba iz prestolnice je vodila z 2:1, v nadaljevanju pa se je pri gostiteljih, ki so od 29. minute igrali z igralcem manj, zgodil razpad sistema. Še zlasti med 57. in 61. minuto, ko se je njihova mreža zatresla trikrat.