Erika Žnidaršič izgubila živce: kako je ...

skrito-v-raju Njena.si

Skrito v raju: Kako je danes videti kamp Paradiso?...

Ste videli to? Navijači Oklahome z majicami z ...

2 26.12.2019 14:42:21

NORO! Kaj takega?! Takole so OKRADLI SLOVENCA! Lahko verjamete, da NISO PRIZNALI tega gola?!

Neverjeten dogodek na tekmi Cosenza – Empoli.

Srečanje druge italijanske lige se je končalo z izidom 1:0 na Cosenzo, na najbolj neverjeten način pa v 83. minuti niso priznali zadetka za 1:1 Empoliju. V njegovi ekipi je bil tedaj Leo Štulac, ki je vstopil v 78. minuti, slovenski reprezentant pa je bil priča neverjetni kraji, katere najbolj neposredna žrtev je bil njegov soigralec Ricci. Ta je sprožil strel in žogo spravil globoko za hrbet domačega vratarja, sodniki pa so preprosto odredili nadaljevanje igre.

Ogorčenje je bilo veliko, še večje pa je izbruhnilo v medijih po koncu tekme. Serie B sicer nima tehnologije VAR in celo ne tehnologije golove črte, vseeno pa je praktično nemogoče, da sodniki ne bi videli tako očitnega zadetka. Pa si mislite, kar si hočete ...

Značke: empoli, cosenza, štulac