Sledi kibernetskega napada na nemško vladajočo ...

Večni si želijo biti le avtokrati: v Moskvi, v ...

"Tako hitro kot teče Mbappe, sem jaz tekel v ...

sveca Ekipa24.si

Groza! Tragična nesreča mladega Slovenca! Komaj ...

1 08.12.2019 11:39:55

Messi? Ne, to je ŠPORAR! Kar je Slovenec naredil tekmecem v derbiju kroga, vratar PONIŽAN! (video)

vszi
Slovenec ne hladi cevi.

Dvanajst. Toliko zadetkov je Andraž Šporar dosegel v letošnji sezoni slovaškega prvenstva, s čimer je trdno zasidran na vrhu lestvice najboljših strelcev. Zadnjega je dosegel v soboto, ko je Slovan v derbiju vodilnih ekip gostil Dunajsko Stredo. Gostje so v prvem polčasu iscer zapravili enajstmetrovko, nato je sledila kazen. Domači nogometaši so za navdušenje med navijači najprej poskrbeli v 34. minuti, na začetku drugega dela pa je vodstvo podvojil Andraž Šporar. Slednji je lepo sprejel podajo, s preigravanjem na tla vrgel vratarja in brez težav postavil končnih 2:0. Slovan ima po tej tekmi zdaj že 10 točk naskoka pred najbližjimi zasledovalci.

Zadetek si lahko ogledate v spodnji povezavi, in sicer od 1:53 naprej.

Značke: šporar, slovenija, slovan