Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

Luka Dončić objavil posebno fotografijo ...

marjetka-voglar-in-rudi-mlakar, poroka-na-prvi-pogled Njena.si

Rudi premagal vse ovire in zanetil ljubezen

3 25.10.2019 14:55:59

Hvala, ŠPORAR! Slovenski napadalec po koncu tekme ostal brez majice, poglejte si, kaj JE NAREDIL! (foto)

Andraž Šporar je razveselil mlado navijačico Slovana.

V tretjem krogu lige Europa je Slovan na domačem stadionu gostil Wolverhampton in izgubil z 1:2. Domače je v vodstvo v 11. minuti s četrtim golom v letošnji sezoni tega tekmovanja popeljal slovenski reprezentant Andraž Šporar, ki je s štirimi zadetki tudi prvi strelec lige.

Šporar je do priložnosti prišel po hitri akciji svojih soigralcev in žogo poslal v gol ob levi vratnici. Kot se je izkazalo na koncu, je bil to edini gol slovaškega kluba, kar pa ni bilo dovolj za njegov uspeh, saj so gostje v drugem polčasu zadeli dvakrat in domov odnesli vse tri točke.

A po koncu tekme je slovenski napadalec poskrbel še za eno čudovito potezo. S stadiona, ki so ga zaradi kazni lahko obiskali zgolj navijači, mlajši od 14 let, in njihovi spremljevalci, je ena deklica odšla z neprecenljivim darilom. Šporar je po koncu tekme slekel dres, ji ga vrgel v naročje, ta prizor pa je v svoj objektiv ujel tudi fotograf Reutersa.