Teorije zarote: bo Anžetu Logarju uspelo prevzeti...

Kmetija: Novi tekmovalci vas bodo prikovali pred ...

ue
0 26.09.2019 10:47:39

DEJA VU! Benjaminu Verbiču se DOGAJA! Spet je naredil TISTO, kar smo že videli! (video)

Benjamin Verbič je očitno ujel pravo formo.

Še zdaj uživamo, ko se spomnimo na reprezentančno tekmo z Izraelom in njegova zadetka, posebej tistega drugega, tretjega za Slovenijo, ki ga je z glavo dosegel tik pred koncem dvoboja in je prinesel dragocene tri točke.

Zmago pa je Verbič prinesel tudi svojemu klubu v osmem krogu ukrajinskega prvenstva. Z Dynamom iz Kijiva je gostoval pri Mariupolu in po 90 minutah je bil izid še vedno 0:0. Sodnik je določil štiri minute dodatka, tekla je prva minuta sodnikovega podaljška, ko je na sceno stopil Verbič.

Soigralec je podal z leve strani, slovenski reprezentant pa je bil v kazenskem prostoru na pravem mestu, povsem sam se je znašel nekaj metrov od vratarja in žogo - spet z glavo - poslal v mrežo. Dynamo je zmagal in tako dosegel četrto zmago, vseeno pa za vodilnim Šahtarjem zaostaja že kar za deset točk.