rudi-mlakar Njena.si

Rudi tudi v zunanjem svetu vse bolj priljubljen

0 19.08.2019 08:17:56

SANJSKO! Kar težko je verjeti, kaj se dogaja na Slovaškem! Slovenca blestela, Slovan na Olimpijin pogon ...

Aktualni slovaški prvak Slovan tudi po petih krogih nove sezone ostaja stoodstoten.

Tokrat je bil na gostovanju s 4:0 boljši od Sereda. Domačo mrežo je sredi prvega polčasa načel Kenan Bajrić, ki je odlično prodrl na nasprotno polovico in po odigrani dvojni podaji premagal še vratarja. V 65. minuti pa je petič v sezoni (tretjič v prvenstvu) zadel še en stari znanec ljubljanskega občinstva, ljubljenec navijačev Olimpije Andraž Šporar, ki je z vrhunskim preigravanjem najprej osmešil svojega čuvaja, nato pa z devetih metrov suvereno žogo pospravil v mrežo. Da bi bil zeleno-beli pečat popoln, je med obema 'Olimpijinima' zadetkoma občinstvo videlo še 'Olimpijino' asistenco, in sicer jo je prispeval še en nekdanji zmaj Mitch Apau.

Značke: slovan, šporar, bajrić