Janšev propagandist Tomašič zlorablja Nova24TV ...

kyle-marisa-roth Odkrito.si

Nenadna smrt znane TikTok vplivnice

0 29.07.2019 09:33:18

VIJOLIČNA LEGENDA stopila na ZELENO MINO: Princ se je vrnil kot kralj, debi pokvaril SLOVENEC s soigralci!

Vincent Kompany je bil razočaran na prvi tekmi v vlogi trenerja in hkrati nogometaša belgijskega velikana.

V Belgiji so bile v prvem krogu nove sezone vse oči usmerjene v Bruselj, kjer je Anderlecht po klavrnem preteklem tekmovalnem letu začel pisati novo zgodbo. Glavni akter slednje je legendarni Vincent Kompany, ki se je po 11 letih pri Manchester Cityju vrnil nazaj domov. Pri vijoličastih je postal trener, še vedno je tudi nogometaš. Na uvodni tekmi se je uvrstil v začetno enajsterico in bil deležen stoječih ovacij. "Odšel si kot princ, vrnil si se kot kralj," so navijači vijoličastih zapisali na impresivnem transparentu.

Toda epilog tekme proti Charleroiu, ki je zaigral v zelenih dresih, zaradi česar je bil pogled na zelenico podoben pogledu na slovenski večni derbi, je bil klavrn za domačine, saj so izgubili. V 13. minuti so sicer povedli prek Michela Vlapa, toda nato sta Ronald Vargas in Fashion Sakala poskrbela za preobrat. Gostje so slavili z 2:1, vseh 90 minut je v njihovem dresu odigral tudi v Franciji rojeni nekdanji mladi slovenski reprezentant Nicholas Rajšel. Slednji se je kalil pri kultnem Paris Saint-Germainu, nato je bil na preizkušnji pri Olimpiji, ko ni podpisal pogodbe z zmaji, je srečo našel v Celju.