Sum konflikta interesov na ministrstvu: nov zakon ...

»Vse dni, vse noči« igrajo že lepih 32 let

0 21.07.2019 09:48:56

Po SPODRSLJAJU KARIERE prava SIMULTANKA! Šporar razgrajal na Slovaškem, njegov prispevek IZJEMEN (video)

Andraž Šporar je dobro startal v novo sezono slovaške lige.

V sredo so doživeli bridko razočaranje, saj so izpadli iz kvalifikacij za ligo prvakov, in to proti klubu iz Črne gore, zdaj so nogometaši Slovana rane zacelili v domačem prvenstvu. Aktualni prvak Slovaške je gostoval pri klubu Pohronie, ki je novinec v prvi ligi, in ga pričakovano premagal. Končalo se je s 3:1 za goste, osrednji lik zmage je bil Andraž Šporar.

Ljubljančan je v Črni gori zgrešil odločilno enajstmetrovko, tokrat pa je v polno meril dvakrat. V 53. minuti je pri vodstvu gostov z 1:0 dokazal, da še vedno zna zadeti z bele točke, v 85. minuti je nato zapečatil zmago Slovana s 3:1. Šporar, ki je vknjižil tudi podajo pri prvem golu Slovana, je odigral vso tekmo, enako velja za njegovega rojaka Kenana Bajrića.