Iz Italije prihaja žalostna vest o smrti Giovannija Semerara, ki je pustil globok pečat pri nogometnem klubu Lecce. Tega je prevzel leta 1994, ko je bil skorajda na dnu, dve leti kasneje so južnjaki že igrali v serie A. Semeraro je bil predsednik Lecceja vse do leta 2010, kar med drugim pomeni, da je močno vplival tudi na življenje Sebastjana Cimerotiča. Slednji je za Lecce podpisal leta 2001; Olimpija je z njim zaslužila za slovenske razmere zelo dobro, odlično plačo pa je dobil tudi Cimerotič. Pri rumeno-rdečih je nato ostal dve leti, a kljub prebliskom ni uspel do konca razviti svojega potenciala, v prvi vrsti zaradi številnih težav s poškodbami. Ne glede na vse si je v Lecceju še okrepil status zvezdnika in si predvsem nabral več kot dovolj denarja za mirno življenje.
V osemnajstih letih, kolikor časa je bil Semeraro predsednik Lecceja, je slednji kar 10-krat igral v prvi ligi. Klub je leta 2010 nato predal sinu, dvanajst mesecev kasneje je družina Semeraro dokončno prodala Lecce, ki bo v novi sezoni spet igral med italijansko elito. Semeraro je umrl v 83. letu starosti, in sicer zaradi težav s srcem.

nu
HUD ŠOK za Cimerotiča! UMRL PREDSEDNIK, ki mu je dal vse, umrl človek, ki ga je iz OLIMPIJE …

alesfevzer.com
Pri italijanskem klubu Lecce žalujejo.
Privoščite si neomejeno branje
Prijavljeni uporabniki Trafike24 z izpolnjenimi podatki profila berejo stran brez oglasov in imajo brezplačen promocijski dostop do
Plus
vsebin.
Več informacij
Še nimate Trafika24 računa? Registrirajte se
Prijavljeni uporabniki z izpolnjenimi podatki profila berejo vsebine brez oglasov.
- preverjen e-naslov
- preverjena tel. številka
- popolni osebni podatki
- prijava na e-novice
Ste pravkar uredili podatke? Osveži podatke