Skrito v raju: Del ekipe iz zakulisja kar preveč ...

Uau! Luka razkril, koliko avtomobilov ima trenutno...

0 15.07.2019 08:45:50

ZELENO-VIJOLIČNA SIMFONIJA! Strelske vaje DVEH MLADIH SLOVENCEV v članski ekipi Fiorentine (video)

Nino Kukovec in Renato Simić zablestela na prijateljski tekmi Fiorentine.

Večina največjih evropskih klubov se že pripravlja na novo sezono, Fiorentina ni izjema. Klub iz Firenc je odpotoval v gore, natančneje v Trentino, kjer je odigral tudi prijateljsko tekmo z Real Vicenzo. Vijoličasti so pričakovano visoko slavili, končalo se je s 6:0 za prvoligaša. Toda povsem nepričakovano sta kar polovico od ducata golov zabila - Slovenca!

Enkrat je v polno meril Nino Kukovec, ki se je k Fiorentini pred časom preselil iz Maribora, kar dvakrat Renato Simić, nekdanji član Olimpije, ki je pred odhodom v Italijo nekaj tednov igral tudi za Domžale. Mladca - oba sta stara šele 18 let - sta tekmo začela na klopi, nato ju je trener Vincenzo Montella v boj poslal v drugem polčasu. Kukovec se je med strelce vpisal v 78. minuti, Simić je v polno meril v 71. in 94. minuti, ob tem pa je zanimivo, da je pri obeh njegovih zadetkih sodeloval prav njegov rojak.

Ali sta si Slovenca s tem kaj bolj odprla vrata v člansko ekipo kluba, ki nastopa v serie A, bomo seveda šele videli, a že to, da sta na pripravah, je vsekakor dober obet pred začetkom sezone 2019/20.