Tako malo je manjkalo! Tukaj je posnetek, ...

3 05.05.2019 07:49:47

Nekdanji trener Olimpije in Domžal spet navdušuje: ČUDEŽ Luke Elsnerja, o katerem govori VSE BELGIJA!

Luka Elsner še vedno navdušuje v Belgiji.

Ko se je zdelo, da se bo evforija okrog Luke Elsnerja in njegovega kluba Union Saint Gilloise umirila, pa je nekdanji trener Domžal in Olimpije spet navdušil in opozoril nase. Belgijski drugoligaš še vedno vztraja na drugem mestu kvalifikacijske skupine za ligo Europa, o njihovem zadnjem podvigu pa govori vsa Belgija.

Elsner je s svojimi varovanci gostoval pri ekipe Cercle Brugge, domačini pa so deset minut pred koncem po zaslugi dveh zadetkov nekdanjega člana Dinama Jeremyja Taravela vodili z 2:0. A Elsnerjevi varovanci so do konca tekme dosegli 3 gole - uspešni so bili v 82., 90. in 95. minuti tekme. Union SG je po novih treh točkah na drugem mestu lestvice z dvema goloma zaostanka za Kortrijkom.