28.04.2019 20:21:50

VROČI Robert Berić TRESE MREŽE!! V zgolj 8 MINUTAH postal JUNAK nove pomembne ZMAGE! (video)

Nogometaši Krškega so v Ljubljani dosegli dva zadetka, tudi najbolj slavni nogometaš iz Krškega pa je imel v Franciji precej diber dan.

Robert Berić je vnovič dokazal, da je kralj kazenskih prostorov. Na tekmi med Saint-Etiennom in Toulousom je v polno meril dvakrat, obakrat je zadel po strelu znotraj šestnajstmetrskega prostora.

Zanimivo je tudi tole: prvi gol je dosegel že v drugi minuti, drugega v deseti. In hitro je bilo vsega konec; tudi končalo se je z 2:0.

Berić, ki se s Saint-Etiennom bori za četrto mesto in preboj v Evropo, je v tej sezoni dosegel sedem ligaških golov.

Saint Etienne je na zadnjih šestih tekmah je osvojil kar 16 točk, za tretjeuvrščenim Lyonom, ki se mu nasmiha sodelovanje v kvalifikacijah za ligo prvakov, zaostaja tri točke.