Kadili bi kot Turki, vendar ne bi plačali

Aleksandar Vučić skrivoma obiskuje Slovenijo: na...

Poroka na prvi pogled: Katja za kratek čas ...

0 21.04.2019 06:44:41

Kakšen ŠOK za Luko ELSNERJA! Bil je na pragu SANJSKEGA dosežka, nato pa doživel hud udarec!

Nekdanji trener Olimpije Luka Elsner v Belgiji piše svojo pravljico, ki pa je ta konec tedna dobila dramatični zaplet.

Ko je Elsner prevzel drugoligaša iz Belgije Union Saint-Gilloise, si nihče ni mogel predstavljati, kakšen uspeh bo doživel. V pokalu je izpadel šele v polfinalu, zdaj pa se bori v kvalifikacijah za ligo Europa. Še več, na prvih štirih tekmah je nanizal štiri zmage, po peti tekmi pa ima na svojem računu 13 točk in še vedno vodi na lestvici. Ter seveda navdušuje Belgijo, saj mu tak niz uspeva med elitnimi prvoligaši.

V soboto je Elsner doma gostil Zulte-Waregem, ki ga na primer v Mariboru dobro poznajo, in bil na poti do pete zaporedne zmage. Vodil je z 2:0, nato pa je Waregem v zadnjih 10 minutah dosegel 2 gola, drugega celo v 4. minuti sodnikovega podaljška.