Afera sodna stavba: ko je država plačala ...

Grozljivka na reliju! Vsaj sedem mrtvih, 21 ...

renato-stražar Njena.si

Pred koncem serije Skrito v raju vas čaka še ena...

0 25.02.2019 21:32:14

Miha Zajc S PRVIM GOLOM začel EPSKO VRNITEV Fenerbahčeja na VELIKEM TURŠKEM DERBIJU! (video)

Slovenski reprezentant je občutil vzdušje na velikem turškem derbiju.

V Turčiji je bil odigran veliki mestni derbi med Bešiktašem in Fenerbahčejem, ki se je po veliki drami končal brez zmagovalca. Domači črno-beli so po prvem polčasu vodili z velikanskih 3:0, v drugem je gostom uspela epska vrnitev, ki jo je začel ravno Slovenec Miha Zajc s svojim prvencem v dresu turškega velikana.

Po prvem polčasu je Zajcu in druščini kazalo zelo slabo. Po zadetkih Gonula in dveh golih Buraka Yilmaza je namreč Bešiktaš vodil s kar 3:0 in kazalo je na veliko zmago domačinov. A gostje se niso predajali. V razmaku samo 12 minut so uspeli namreč kar trikrat meriti v polno in si priigrati veliko točko. Obrambo Bešiktaša je kot prvi načel Zajc, ki je v 55. minuti zadel po podaji Dirarja. Šest minut kasneje je bilo 2:3, ko je v polno meril Ciftpinar, v 67. minuti je končnih 3:3 postavil Kaldirim.

Zadetek Zajca si lahko ogledate v priloženem videoposnetku.