Evrovizija: Raiven se je uvrstila v finale ...

pogacar 1 Ekipa24.si

Tako malo je manjkalo! Tukaj je posnetek, ...

1 13.01.2019 13:53:08

ČISTA NOROST! Poglejte ta obraz, to mu je NAREDIL OBLAK z noro obrambo za ZMAGO ATLETICA (video)

Jan Oblak je ponovno povsem neposredno prinesel zmago Atleticu.

Še vedno mu zamerimo, ker celo leto 2018 ni niti enkrat samkrat zaigral za slovensko reprezentanco. Toda še vedno tudi mislimo, da je najboljši vratar na svetu. "Dajte mu, kar hoče," danes spet kričijo navijači Atletica, ki si ga želijo na vsak način zadržati v svojih vrstah. "Najboljši je. preprosto najboljši," pa pravijo tudi mnogi drugi, potem ko so videli današnji domači obračun madridskih rdeče-belih za Levantejem.

Atletico je slavil 1:0, potem kot je Antoine Griezmann na začetku drugega polčasa zadel iz enajstmetrovke. No, predvsem pa je Atletico slavil po tem, ko je nekaj neverjetnega uspelo Oblaku. Tekla je 69. minuta, ko si je nasprotni nogometaš priigral idealno priložnost za izenačenje. Sijajna akcija, sijajno preigravanje, vse je naredil prav - tudi streljal. Toda Oblak je bil hitre kot mačka, zaprl je kot, nato pa pogumno ni umaknil ne telesa ne glave, ki bi jo ob taki bombi iz take bližine vsaj malce sklonil praktično vsakdo.

Posnetek si lahko ogledate spodaj. Če vam ga ne prikaže, pa na tej povezavi.

Značke: oblak, atletico