Šest ustavnih sodnikov razkrilo dodatne ...

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

soudani hilal gw Ekipa24.si

Ojoj! Kaj je zgrešil veliki zvezdnik Maribora, ...

Bo igral? Navijači Dallasa v skrbeh zaradi ...

0 29.12.2018 17:02:26

NEVERJETNI JOJO! Iličiću uspel skorajda EPSKI PODVIG: V igro prišel v 62. minuti, nato se je začela ČAROVNIJA

Josip Iličić je zablestel v vsem svojem sijaju.

Josip Iličić se je v tej sezoni v serie A med strelce vpisal na dveh tekmah. Pa ima na računu šest golov. Vsakič, ko je meril v polno, se je zaustavil šele pri hat-tricku. Tako je bilo tudi tokrat, ko je njegova Atalanta gostovala pri Sassuolu. Gostje iz Bergama so slavili kar s 6:2, gledalci so torej videli neverjetnih osem zadetkov. Pod kar tri se je podpisal reprezentant Slovenije. Ob tem je neverjetno, da je tekmo dejansko začel na klopi. In tam je sedel tudi ob uri igre. Na zelenico je prišel v 62. minuti, nakar se je začela čarovnija.

Jojo je vratarja Sassuola prvič premagal v 72. minuti, drugi zadetek je dodal v 87. minuti, sanjski nastop je sklenil v 92. minuti, ko se je še tretjič vpisal med strelce. Pa še tole: oba hat-tricka v tej sezoni je Iličić dosegel v gosteh ...