2 09.12.2018 10:01:46

SANJSKI zaključek SANJSKE polovice sezone: Šporar nadgradil IZJEMNO ŠTEVILKO, v polno še en BIVŠI ZMAJ

vszi
Andraž Šporar še naprej navdušuje.

Neverjetno, preprosto osupljivo! Andraž Šporar je leto 2018 zaključil z novim zadetkom in še nadgradil že tako ali tako sanjsko strelsko statistiko. Slovan je odigral zadnjo tekmo v tem letu in kar s 5:2 porazil Žilino, ki na lestvici zaseda visoko tretje mesto. Obračun je bil spektakularen, saj so igralci ob polčasu igrišče zapustili pri rezultatu 4:0 za Slovan! Šporar je v 40. minuti izkoristil enajstmetrovko, dve minuti kasneje se je med strelec vpisal še Mitch Apau, prav tako nekdanji nogometaš Olimpije.

Šporar je v prvi polovici sezone 2018/19 za Slovan, ki ima na prvem mestu zajetnih osem točk prednosti pred klubom DAC Dunajska Streda, zabil kar 15 golov na šestnajstih ligaških tekmah. To ga uvršča na prvo mesto lestvice strelcev, zabil je pet zadetkov več kot Vakoun Issouf Bayo iz DAC-a. Skupno gledano je Šporar za klub iz Bratislave doslej zabil že 20 golov na vsega 22 tekmah! Če se bo Slovan pozimi moral otepati ponudb zanj, to res ne bi bilo presenečenje ...

Vse zadetke z zadnje tekme Slovana v tem letu si lahko ogledate tukaj!