Edvard Steiner: srčen človek ali velik ...

vinicius Ekipa24.si

Zvezdnik Reala in Brazilije se je zlomil pred ...

0 12.11.2018 09:59:58

KRALJEVSKO! Nekdanji član Maribora zabil gol kariere, S PETO je takole ponižal prav VSE! (video)

vszi
Ker igra v branilski vrsti, ga med strelci ne najdemo ravno pogosto, toda tokrat je zabil tako spektakularen gol, da je njegov posnetek hitro obkrožil svet.

Potem ko je v Sloveniji branil barve Gorice in Maribora, se je Nejc Mevlja preizkusil tudi na Škotskem, v Romuniji in BiH, zadnji dve leti pa je član Schaffhausna, kjer se odlično počuti.

Osemindvajsetletni branilec je standardni član udarne zasedbe tega švicarskega drugoligaša, s katerim se je konec tedna veselil zmage nad Chiassom. Pri tem pa je zelo pomembno vlogo odigral tudi sam, saj je v 37. minuti zabil za vodstvo svoje ekipe z 2:1 ter s tem poskrbel za dokončni preobrat; gostje so namreč že v šesti minuti povedli z 1:0.

Toda to ni bil samo zadetek, temveč vrhunska mojstrovina, saj se je daleč najbolje znašel v tekmečevem kazenskem prostoru in v slogu največjih nogometnih mojstrov žogo s peto poslal za vratarjev hrbet, čeprav je bil s hrbtom obrnjen proti vratom in sploh ni pogledal v njihovi smeri. Ah, kaj bi govorili, veliko bolje je, da si ogledate posnetek (akcija se začne pri 1:15 minute).