Afera Dars: poslanca NSi na policiji preverjala, ...

1 18.09.2018 00:09:04

Nesojeni trener Olimpije IZBRUHNIL: To je bila KATASTROFA!

vszi
Snubil ga je Milan Mandarić, zdaj pa je besen na svoje varovance pri - nekem drugem klubu.

Po šestih zaporednih zmagah je Slaviša  Stojanović v Bolgariji zdaj vendarle doživel tudi prvi poraz. Tamkajšnjemu velikanu Levskemu ga je zadal Lokomotiv, tekma v Plovdivu se je končala z zmago domačih z 1:0. Za klub iz Sofije je bil to prvi ligaški poraz v tej sezoni, po tekmi pa Stojanović ni skrival besa.

"To je bila katastrofa!" je bil vidno nezadovoljen nesojeni trener Olimpije, ki je bil poleti tudi v pogovorih z Milanom  Mandarićem za nadaljevanje dela Igorja  Bišćana, in nadaljeval: "Čestitati moram domačim, saj so zmagali povsem zasluženo. Mi smo šli v tekmo zelo slabo in predvsem v prvem polčasu smo igrali naravnost katastrofalno. Bili smo nervozni, nismo znali zabiti gola. Toda bolj me moti, da smo šli v tekmo brez čustev. Nismo igrali s strastjo, bili smo povsem brez idej. V drugem polčasu smo sicer igrali bolje, toda vseeno nismo bili dovolj zbrani, da bi zadeli. Opravičujem se navijačem, res mi je žal, ker smo izgubili."