Pogovori s pokojnimi ne izčrpajo, ampak pomirijo

Ansambel Igor in zlati zvoki Revija Stop

»Vse dni, vse noči« igrajo že lepih 32 let

0 26.08.2018 21:48:28

Neusmiljeni ŠPORAR ne hladi cevi! Bera golov od danes še spektakularnejša, a sledil je ŠOK!

SK Slovan
Andraž Šporar je na Slovaškem dosegel nov zadetek.

Ljubljančan je za svoj Slovan že v 2. minuti zatresel mrežo Trenčina in nato v 38. minuti podal še donedavnemu članu Olimpije Mitchu Apauu za 3:0. A sledil je šok. Trenčin je do polčasa znižal na 1:3, v nadaljevanju pa izenačil na 3:3 in nogometaši iz Bratislave so se morali za novo zmago obrisati pod nosom.

Je pa lahko Šporarju v dobro tolažbo pogled na osebno statistiko, saj je na 11 letošnjih tekmah v prvenstvu in kvalifikacijah za ligo Europa dosegel 11 golov. Tudi pogled na lestvico slovaškega prvenstva zanj in Kenana Bajrića ni slab, saj Slovan kljub spodrsljaju še naprej vodi z dvema točkama prednosti pred drugouvrščeno Stredo. Četrtkov tekmec Olimpije Spartak iz Trnave je po remiju brez golov z Ružomberokom na šestem mestu s šestimi točkami zaostanka za Slovanom.