Teorije zarote: bo Anžetu Logarju uspelo prevzeti...

Afera ogroža von der Leyenovo politično prihodnost, saj poteka v obdobju pred evropskimi volitvami, Odkrito.si

Ste videli to? Navijači Oklahome z majicami z ...

0 29.04.2018 16:42:01

JOSIP ILIČIĆ JE NAZAJ! Kakšna mojstrovina SLOVENCA, ki je dvignil Italijo na noge! ZA PRSTE OBLIZNITI! (video)

Josip Iličić se je vrnil po poškodbi.

Nogometaš Atalante Josip Iličić je bil v zadnjem času zaradi poškodbe na stranskem tiru, zdaj pa se je vrnil nazaj na nogometne zelenice. Klub iz Bergama se je v zadnjem krogu serie A pomeril z Genoo, Iličić pa je tekmo začel na klopi za rezervne nogometaše.

V igro je vstopil v 60. minuti pri izidu 2:0 za Atalanto, 14 minut kasneje pa je že dosegel zadetek. In kakšen gol je to bil! Iličić je lepo preigraval na desni strani, krenil v kazenski prostor, nato pa s pravim projektilom skorajda razparal mrežo Genoe. Celotna akcija in Iličićev zaključek pa sta bila za prste oblizniti!