Erika Žnidaršič izgubila živce: kako je ...

Kate Middleton - okreva "skrita v raju!"

Ste videli to? Navijači Oklahome z majicami z ...

0 29.04.2018 15:01:57

Cesar in Birsa v Chievu z novim trenerjem

Nekdanji kapetan slovenske nogometne reprezentance Boštjan Cesar in Valter Birsa imata v italijanskem prvoligašu Chievu novega trenerja. Vodstvo ekipe iz Verone je po porazu z Romo (1:4) odpustilo dosedanjega trenerja Rolanda Marana. V boju za obstanek ga bo tri kroge pred koncem sezone nasledil vodja mladinske ekipe Lorenzo D'Anna.

Roma je kljub temu, da je na svojem olimpijskem stadionu od desete minute drugega polčasa, ko je bil izključen Juan Jesus, igrala z igralcem manj, prevladovala na igrišču in prišla do gladke zmage.

Maranu, ki je Chievo prevzel oktobra 2014, bi se sicer pogodba iztekla ob koncu sezone. Odtlej ekipa ni izpadla ni nižjo ligo, zdaj pa je le dve točki oddaljena od mest za izpad.

Šestinštiridesetletni D'Anna je kot obrambni igralec zbral 161 nastopov za Chievo v serie A in bil njegov kapetan med letoma 1994 in 2007.

Značke: nogomet, italija