Afera sodna stavba: ko je država plačala ...

Ljudmila Novak: »Če nekdo stokrat pove, da sem ...

Luka Dončić objavil posebno fotografijo ...

maja-ogorevc, delovna-akcija Njena.si

Skromna, a čista hiška doživlja pravljično ...

0 18.03.2018 17:09:20

ZGODOVINSKI ILIČIĆ tokrat presegel samega sebe! Sijajni HAT-TRICK za visoko zmago in še pomembnejši mejnik (video)

Josip Iličić je bil razumljivo in zasluženo igralec tekme proti Veroni.

Atalanta je bila v dvoboji z Verončani izraziti favorit, to vlogo pa je kronala z visoko zmago. Pri petardi pa je odločilno sodeloval Josip Iličić, ki je v prvem polčasu v sodnikovem podaljšku uspešno realiziral enajstmetrovko.

V drugem polčasu pa je dodal še dva zadetka, zadnji je bil še posebej lep in hkrati nenavaden, saj mu je tik pred strelom spodrsnilo. To je bil zadetek zgodovinske vrednosti, saj je s tem Kranjčan prvič dosegel hat-trick v serie A v 230. tekmi za tri različne klube (Palermo, Fiorentina, Atalanta).

Pred tem je v karieri dosegel dva, enega za Interblock proti Nafti, enega pa v italijanskem pokalu za Palermo proti Sieni.

Atalanta je na koncu zmagala z 0:5, na lestvici pa se je klub iz Bergama povzpel na sedmo mesto.