Ena zadnjih fotografij kralja Karla III., na njegovem obrazu je videti žalost in trpljenje Odkrito.si

Razpad monarhije? Veriga sramotnih neresnic

ronaldo sesko lv Ekipa24.si

Srbi zaradi Slovenije že trepetajo pred evropskim...

0 08.03.2018 10:03:47

Nekdanji član Maribora zablestel z golom iz prostega strela in svojo ekipo popeljal v polfinale pokala (video)

Drago Wernig - TAKA
Štiriindvajsetletni levi bočni branilec uspešen na Cipru.

Nogometaši Pafosa, ki jih je na začetku sezone s klopi vodil Luka Elsner, so se uvrstili v polfinale ciprskega pokalnega tekmovanja. Potem ko so se na prvi tekmi v gosteh z Doxo razšli z izidom 2:2, so pred svojimi navijači zmagali z 2:1 in ostali v boju za lovoriko. Med igralci, ki so zaznamovali dramatičen dvoboj, je imel pomembno vlogo Erik Janža. Otrok Mure in nekdanji igralec Domžal ter Maribora, ki ima na razdeljenem otoku status posojenega igralca Viktorie iz Plzna, je v 76. minuti odlično izvedel prosti strel in izničil minilano prednost gostov, le tri minute zatem je Gerasimos Fylaktou postavil končni izid.

Erik Janža je odigral vso tekmo (v priloženem videu si lahko gol ogledate pri 2.13), svoj delež je prispeval tudi Jan Koprivec, ki je bil prav tako na igrišču od prve do zadnje minute.

Značke: erik-janža, pafos