27.09.2017 13:58:59

Kakšna PREDSTAVA, kakšen IZKUPIČEK! Donedavni mariborski up TAKOLE zablestel v ligi prvakov (video)

asroma.com

Obetavni slovenski napadalec se je dvakrat vpisal med strelce.

Sreda je dan tudi za drugo polovico tekem v ligi prvakov za mlade. Po porazu z vrstniki madridskega Atletica so bili obetavni nogometaši Rome uspešni proti Qarabagu, v gosteh so zmagali s 3:0. Dvoboj v Azerbajdžanu je zaznamoval Žan Celar, nekdanji up Maribora je dosegel dva gola. Prvega in drugega. Osemnajstletni Gorenjec je domačo mrežo načel v 11. minuti, ko se je odlično odzval ob podaji v prazen prostor in z diagonalnim strelom zadel v polno, nakar je po uri igre zablestel še z mojstrovino iz prostega strela, končni izid je postavil Mirko Antonucci. Slovenski mladinski reprezentant je bil na igrišču do 89. minute.