gv
10.11.2016 09:07:24

Vučkić zablestel v pokalu (video)

Harisa Vučkića je bil prvo ime Bradforda.

Angleški nižjeligaši so v sredo odigrali tekme zadnjega kroga skupinskega dela nižjeligaškega tekmovanja. Med njimi je bil tudi Bradford, katerega barve brani tudi slovenski nogometaš Haris Vučkić.

In ravno nekdanji član Domžal je bil tisti, ki je bil od gostov najbolj razpoložen. Najprej je v 52. minuti poskrbel za vodstvo z 1:0, nato se je razigral Moracembe in v razmaku 14 minut dosegel tri zadetke, poraz pa je vsaj malce ublažil Vučkić. In to s prekrasnim zadetkom s prostega strela, ki si ga lahko ogledate tudi v spodnjem posnetku oziroma s klikom na TO POVEZAVO.

Poraz za Bradford na srečo ni bil usoden, saj je kljub temu osvojil prvo mesto v svoji skupini in se zanesljivo uvrstil v drugi krog tega tekmovanja.