17.07.2016 12:09:03

Verbič nadaljuje v svojem slogu: Nov lep zadetek za København

fck.dk

Benjamin Verbič bo v prihajajočih kvalifikacijah za svetovno prvenstvo verjetno eden izmed nosilcev slovenske igre, Srečka Katanca pa lahko veseli, da je 22-letni nogometaš že na začetku sezone v odlični formi.

Nekdanji nogometaš Celja je s svojim Københavnom začel novo sezono danskega prvenstva. In začel jo je v slogu. Aktualni danski državni prvaki so se v prvem krogu pomerili z Lyngbyjem in slavili s 3:0, ob tem pa so zgrešili še malo morje priložnosti, tako da bi bil lahko izid še precej višji.

Vseh 90 minut je za København odigral tudi Verbič, ki je bil izjemno razpoložen, v 52. minuti pa je zabil tudi odličen zadetek. Žogo je dobil precej z desne strani v kazenskem prostoru, nato pa s silovitim strelom matiral gostujočega vratarja.

Slovenec je bil po koncu proglašen za najboljšega igralca tekme.

Zadetek Verbiča si lahko pogledate v spodnjem videoposnetku, akcija za njegov gol se začne pri 4:05.