Prihaja »nekaj velikega«: Janša bo z ...

Poroka na prvi pogled: Marjetka in Rudi še bolj ...

liz
0 23.09.2015 19:17:31

Samardžić in Bezjak med strelci (video)

nk-rijeka.hr
V šestnajstini finala hrvaškega pokala je Rijeka gostovala pri nižjeligašu Bednji in slavila z 10:0.

S tem je prišla do svoje najvišje gostujoče zmage v zgodovini kluba. Trener Rijeke Matjaž Kek je v udarno enajsterico uvrstil Mirala Samardžića, medtem ko je bil Roman Bezjak na igrišču od 56. minute.

Oba slovenska nogometaša, ki sta se znašla tudi na širšem seznamu selektorja Srečka Katanca za kvalifikacijski tekmi z Litvo in San Marinom, sta se tokrat vpisala med strelce. Osemindvajsetletni branilec z Jesenic je v polno meril dvakrat, v 30. minuti je z glavo zadel za 3:0, le tri minute pozneje je bil natančen še z nogo - 4:0.

bezjak

Šestindvajsetletni koroški napadalec in najboljši strelec hrvaškega prvenstva pa se je deset minut pred koncem sam znašel pred domačim vratarjem, ga hladnokrvno premagal in povišal vodstvo svoje ekipe na 9:0. Kot zanimivost lahko omenimo, da je bil najučinkovitejši posameznik dvoboja Marin Tomasov, dosegel je štiri zadetke.