rb
0 22.02.2015 20:12:53

Berićev petnajsti, Dedićev četrti

Slovenska napadalca uspešna v Avstriji in Nemčiji.

Robert Berić nadaljuje strelski niz, v dresu Rapida se je veselil že svojega 15. gola v tej sezoni in drugega v nadaljevanju prvenstva. Toda razlogov za popolno zadovoljstvo vendarle nima, saj zeleno-beli na gostovanju pri Admiri niso dosegli namena. Zadovoljiti so se morali s točko, dvoboj pred 4970 gledalci se je razpletel z izidom 1:1, krški napadalec je v 34. minuti zadel za vodstvo svoje ekipe, toda domačini so v nadaljevanju izničili zaostanek.

V nemški drugoligaški druščini je bil uspešen tudi Zlatko Dedić. Njegov FSV Frankfurt je pred svojimi navijači z 2:0 ugnal Kaiserslautern, z deveto zmago se je "zabetoniral" v zlasti sredini lestvice. Koprski napadalec je dvoboj začel na klopi za rezervne igralce, trener Benno Möhlmann ga je na igrišče poslal šele v končnici, toda dovolj zgodaj, da se je vpisal med strelce. Potreboval je sedem minut, da se je veselil svojega četrtega gola, s katerim je 120 sekund pred iztekom rednega dela razblinil vse dvome okrog zmagovalca.