09.08.2014 21:05:10

Berićeva gol in izključitev

vszi

Nekdanji napadalec Maribora na tekmi Rapid - Sturm v glavni vlogi.

Tako kot na sončni strani Alp, so tudi pri naših severnih sosedih na sporedu tekme četrtega prvenstvenega kroga. Darko Milanič je s Sturmom osvojil pomembno točko na zahtevnem gostovanju. Črno-beli iz Gradca so gostovali na Dunaju, kjer so se z Rapidom pred 16.500 gledalci razšli z izidom 1:1. V eni od glavnih vlog je bil Robert Berić. Najprej je na začetku drugega polčasa zatresel mrežo svojega nekdanjega kluba za domače vodstvo z 1:0, kar je bil prvi gol Krčana v zeleno-belem dresu, nakar si je v 76. minuti po prerivanju z nasprotnim igralcem prislužil rdeči karton. Gostje so brez izključenega igralca ostali že v prvem delu, končni izid je v 82. minuti postavil Marko Djurićin.

STRELEC TUDI TRDINA
Izkazal se je tudi Tadej Trdina, njegov WAC je osvojil ves izkupiček na gostovanju pri Altachu. Bilo je 1:2, koroški napadalec je v sedmi minuti nadaljevanja zadel za vodstvo svoje ekipe z 1:0. WAC je po štirih krogih s stoodstotnim izkupičkom vodilno moštvo lige, to pa je bil Trdinov drugi prvenstveni zadetek v sezoni.

Salzburg Kevina Kampla bo jutri popoldne gostil Grödig.