Robert Balantič
02.10.2024 13:46:14

Zvonijo alarmi! Hrvati želijo speljati Sloveniji nogometnega dragulja, ki je navdušil vse Plus

Sosedi zelo pozorno spremljajo nekdanjega člana Domžal.

Vzporedno z najprestižnejšim tekmovanjem članskih zasedb poteka tudi liga prvakov za mlade, kjer je Luka Topalović, kot smo že poročali, postavil nov mejnik v svoji karieri. Razveselil se je prvega gola v dresu Interja in to je seveda dan, ki ga zlepa ne bo pozabil. Primavera italijanskega velikana je bila na domačem igrišču s prepričljivih 4:0 (3:0) boljša od vrstnikov Crvene zvezde, slovenski dragulj je bil v eni od glavnih vlog.

Osemnajstletni Korošec je blestel, La Gazzetta dello Sport je njegovo predstavo opisala zgolj s presežki in mu namenila naziv najboljšega igralca tekme. Nekdanji član Domžal, ki so iz naslova odškodnine zaslužile milijon evrov, je sredi prvega polčasa s strelom z glavo načel mrežo Beograjčanov, nakar se je izkazal še s sijajno podajo za tretji gol svoje ekipe, ki ga je dosegel Giacomo De Pieri. Trener Andrea Zanchetta se je v 80. minuti odločil za njegovo zamenjavo, igrišče je zapuščal ob glasnem aplavzu. Ob tem pa je zanimivo, da o prvencu Luke Topalovića v opravi nerazzurrov poročajo tudi južni sosedi. Očitno z namenom …