Kdo bo novi minister za obrambo: Črnčec, Premk ...

Skrivni načrt za vrnitev Harryja

jan oblak cristiano ronaldo Ekipa24.si

Cristiano Ronaldo brez ovinkarjenja povedal, kaj ...

0 23.06.2024 12:07:28

Lahko ga sovražite, toda kar je Cristiano storil za deklico pred začetkom tekme, je več od nogometa! (video)

Cristiano Ronaldo je navdušil s svojo potezo pred tekmo.

Portugalska nogometna reprezentanca je v tekmi drugega kroga skupine F na evropskem prvenstvu v Dortmundu premagala Turčijo s 3:0 (2:0). Za Portugalce je to druga zmaga na turnirju, s katero so si tudi priigrali nastop v osmini finala. Odločen uvod v tekmo so Portugalci kronali z golom v 21. minuti, ko jih je v vodstvo popeljal Bernardo Silva. Sedem minut kasneje so si Turki zabili sami, avtogol je dosegel Samet Akaydin, zmago pa je za danes prepričljive Portugalce v 56. minuti potrdil Bruno Fernandes, ki mu je z nesebično podajo pot do zadetka odprl Cristiano Ronaldo.

Portugalski zvezdnik pa se je izkazal tudi z gesto pred začetkom tekme, ko ena od deklic, ki je spremljala Portugalce na teren kar ni mogla verjeti, da zraven nje stoji sloviti Portugalec. V nekem trenutku se ga je dotaknila in Cristiano se je ob tem nasmejal, ko so 'maskote' odhajale z igrišča, pa jo je še prisrčno objel.