FyBh6rMXwAI53tj Svet24.si

Kitajski tigri v vojni v Ukrajini

osumljeni kd Svet24.si

To je moški, ki je bil nasilen na celjski ...

1664482811-dsc00710 Necenzurirano

Miklavčič brez tekmecev do 55-milijonskega posla...

20230605-01244576 Reporter.si

Neokusno: Premier Golob županom svetoval, naj ...

dragic Ekipa24.si

Goran Dragić je spremljal tekmo Olimpije v ...

zala-pungeršič Njena.si

Zala: Preplavila so me res močna čustva sreče

matjaz kek Ekipa24.si

Kek poklical tudi Handanovića? Tukaj je vsa ...

nu
nu
1 26.03.2023 20:55:43

Dlake pokonci! Selektor San Marina osupnil z besedami o Sloveniji: Želim si, da zmaga to skupino! Ker ...

Martin Metelko
Selektor San Marina je močno pohvalil slovensko reprezentanco.

Slovenija je v kvalifikacijah za evropsko prvenstvo 2024 prišla še do druge zmage na dveh tekmah. Na prvi domači tekmi v Stožicah je bila tokrat boljša od San Marina, ki se je nepričakovano dolgo in dobro upiral, saj je prvi zadetek na tekmi padel šele v 57. minuti.


Po tekmi je pred sedmo silo stopil selektor gostov Fabrizio Costantini, ki pa je močno presenetil vse navzoče. O Sloveniji je spregovoril na nadvse zanimiv način, ne samo, da jo je pohvalil, pred vsemi novinarji je povedal, da si želi, da v tej kvalifikacijski skupini osvoji prvo mesto. Zakaj?

"Moram priznati, da sem 'tifoso' Slovenije. Navijač Slovenije. To vam moram povedati. Zato, ker igra nogomet. Zelo malo je reprezentanc, ki igrajo in delajo na tak način. Tako načrtno delo je bolj značilno za klube, Slovenija mi je res všeč, ker to počne na reprezentančni ravni. Mislim, da to traja že nekaj časa in da zdaj z dodatkom novih talentov lahko tudi zmaga to skupino. In želim si, da jo bo zmagala, ker sem res 'tifoso'. Pot, na kateri je Slovenija z mladinskimi selekcijami, je tista prava," je brez dlake na jeziku spregovoril Costantini.

Članki iz rubrike