Kourtney Kardashian ponosna na telo, ki ji je dalo...

Simon Vadnjal Revija Stop

Znani obrazi so zelo okoljsko ozaveščeni

0 26.03.2023 16:57:00

Norišnica! Noro, noro, noro, kaj se je zgodilo na tekmi Kazahstan - Danska! Kar poglejte ...

Neverjetna tekma v Astani.

Potem ko je Slovenija po zaostanku 0:1 v Astani premagala Kazahstan 2:1, je danes kazalo, da bo Danska do zmage v osrednji Aziji prišli bolj prepričljivo. Z dvema zadetkoma Hojlunda, ki je pred dnevi Finci zabil tri gole, so Danci vodili 2:0 in križarili proti mirni zmagi. Potem pa se je začelo nekaj neverjetnega. In se končalo s še bolj neverjetnih 3:2 za Kazahstan. Da, prav ste prebrali, za Kazahstan.

Najprej so domačini znižali iz ernajstmetrovke in to je bilo tedaj še videti kot tolažilni gol. Toda Kazakhstanci so nato prišli na okus. Z izjemnim zadetkom so v 86. minuti izenačili in povsem šokirali Dance. Šok pa je bil očitno tako hud, da so Skandinavci dovolili popoln preobrat. V 89. minuti je namreč Astana Arena eksplodirala ob zmagovitem zadetku domačega moštva, ki je pokazalo, da je resna ekipa, in močno dvignilo vrednost slovenske zmage pred nekaj dnevi.

Značke: kazahstan, danska