Koga briga Barbariga?!

crypto.com arena Ekipa24.si

Sramota leta! V LA-ju skušali takole provocirati ...

0 22.02.2023 12:04:06

Zverinsko! Ste videli fantastičen zadetek slovenske kapetanke? Skoraj s sredine igrišča je udarila in ... (video)

Ženska članska nogometna reprezentanca je osvojila turnir v Turčiji. Na tretji tekmi turnirja je v torek vknjižila remi z Južno Afriko (1:1), pred tem pa je zabeležila dve zmagi.

Slovenska ženska nogometna reprezentanca je v Antalyi odigrala še tretjo tekmo in zabeležila remi. Izbranke Boruta Jarca, ki jih letos čaka nastop v ligi narodov, so po Uzbekistanu (2:1) in Zambiji (1:0) z Južno Afriko igrale 1:1 (1:0).

Edini gol za Slovenijo je dosegla Adrijana Mori v 13. minuti, potem ko je izkoristila lepo podajo kapetanke Mateje Zver. Južnoafričanke so izenačile v 77. minuti.

Na prvi tekmi proti Uzbekistanu sta za Slovenijo zadeli Lara Prašnikar v 32. in Kristina Erman v 67. minuti, na drugi pa je proti Zambiji pa je izjemen gol dosegla Zverova v 18. minuti. Tega si lahko pogledate tudi v spodnjem posnetku.

Slovenija je leto 2023 pričakala kot 43. država na uradni lestvici Mednarodne nogometne zveze, višje je bila v vsej svoji zgodovini le oktobra lani - na 42. mestu.