Barron Trump - Za to je zaslužna slovenska kri!

pogacar 1 Ekipa24.si

Tako malo je manjkalo! Tukaj je posnetek, ...

0 17.11.2022 18:20:30

Konec odličnega prvega polčasa v Cluju! Slovenci 'šolajo' Romune in vodijo z ... (video)

Martin Metelko
Konec je prvega polčasa pripravljalnega obračuna med Romunijo in Slovenijo.

Varovanci selektorja Matjaža Keka pa nadaljujejo z odličnimi igrami, s katerimi so navijače navdušili v končnici lige narodov.

Že od prve minute so bili gostje boljši tekmec, dobro igro pa kronali tudi z dvema goloma. V 26. minuti se je po Stojanovićevi podaji v kazenskem prostoru najbolje znašel Benjamin Šeško, ki je žogo z glavo poslal v mrežo. Le pet minut pozneje pa je bilo že 0:2. Tokrat je šlo za akcijo po levi strani, Gnezda Čerin je nato žogo poslal v kazenski prostor, tam pa jo je Andraž Šporar z natančnim strelom po tleh pospravil v domačo mrežo.

Omenimo lahko, da so domači enkrat zadeli vratnico, Slovenci pa so imeli še nekaj zelo lepih priložnosti, tako da bi bilo njihovo vodstvo lahko tudi višje.

Slovenci so srečanje začeli v postavi: Oblak, Stojanović, Blažič, Bijol, Balkovec, Lovrić, Gnezda Čerin, Kurtić, Verbič, Šeško Šporar.