1664388706-21082006-3809c5aa897e1de8855faa79abd1a63c Necenzurirano

Konec stečaja cerkvenega Zvona: izgubljenih 800 ...

Poglejte to razkošje nad Izolo: največja posest ...

Poroka na prvi pogled: Kdo plačuje račune?

pogacar 1 Ekipa24.si

Tako malo je manjkalo! Tukaj je posnetek, ...

0 07.06.2022 13:51:18

Neverjetno, kaj so ujele kamere! Po tekmi lige narodov se je na zelenici pojavila velika luknja! (video)

Danci imajo po dveh krogih lige narodov stoodstotni izkupiček. V gosteh na stadionu Ernst Happel na Dunaju so z 2:1 premagali domačo zasedbo Avstrije, ki je bila v prvem krogu kar s 3:0 boljša od svetovnih podprvakov Hrvatov. Začetek teme je bil zaradi izpada električne energije preložen za uro in pol.

Izid pomeni, da je Danska na vrhu skupine A1 s šestimi točkami po dveh tekmah.

Avstrija je imela sicer uvodno prevlado na igrišču, a je bila Danska tista, ki je prva povedla, ko je domačega vratarja v 28. minuti ukanil vezist Tottenhama Pierre-Emile Hojbjerg.

Gosti so minimalno prednost držali vse do 67. minute, ko je član Wolfsburga Xaver Schlager po podaji Marka Arnautovića dosegel gol za izenačenje. Arnautović je sicer odigral svojo 100. tekmo v dresu avstrijske reprezentance.

Drugo zmago v gosteh na začetku letošnje lige narodov je Danski v 84. minuti priboril branilec Udineseja Jens Stryger Larsen.

Luknja v zelenici
Ni bil pa izpad elektrike edini nenavaden dogodek, ki se je zgodil na tekmi na Dunaju. Po zadnjem sodniškem žvižgu so nogometaši Danske zapuščali zelenico, pri tem pa niso mogli mimo velike luknje, ki je zazevala ob robu igrišča. Kako je prišlo do tega, ni jasno, na srečo pa med samo tekmo ni prišlo do kakšne neprijetne poškodbe.

Značke: avstrija, danska