27.03.2022 09:10:22

Hrvaški selektor Zlatko DALIĆ je 'ZMAGAL': Dobili smo gol, ki ga NE ...

Prijateljsko merjenje moči reprezentanc Slovenije in Hrvaške se je v soboto v Dohi končal z rezultatom 1:1.

Hrvati so v 39. minuti povedli, ko je napako debitanta Brekala izkoristil Kramarić in premagal Oblaka za vodstvo naših južnih sosedov. Tik pred koncem srečanja je po kotu s strelom z glavo izenačil Bijol in postavil končni rezultat dvoboja.

Po koncu srečanja je pred novinarje stopil hrvaški selektor Zlatko Dalić in našel zanimivo opravičilo za to, da njegovi varovanci niso zmagali. "Škoda zaradi zadnje minute, kota in zadetka, ki smo ga prejeli. Dobili smo ga namreč iz kota, ki sploh ni obstajal... Zato mi je žal," je povedal Dalić in razjezil navijače na Hrvaškem, ki reprezentantom in selektorju očitajo, da se ni zgodilo prvič, da so po vodstvu igrali povsem nezainteresirano.