Večni si želijo biti le avtokrati: v Moskvi, v ...

Mojster Jure o vzgoji otrok: V življenju se bodo ...

crypto.com arena Ekipa24.si

Sramota leta! V LA-ju skušali takole provocirati ...

0 15.06.2021 08:53:52

To ni pošteno! Messi je z drugega planeta, to je njegova najnovejša MOJSTROVINA! (video)

Kljub čarovniji superzvezdnika Lionela Messija iz prostega strela in prevladi na zelenici je Argentina na prvi tekmi južnoameriškega nogometnega prvenstva uspela vknjižiti le remi proti Čilu. Za izenačenje z 1:1 je v drugem polčasu poskrbel Eduardo Vargas.

Messi je z izjemno izvedenim prostim strelom v 33. minuti, ko je žogo z 22 metrov z veliko mero natančnosti uspel dvigniti čez živi zid in poslati v gol med iztegnejo roko vratarja Čila Claudia Brava in vratnico, takoj pustil svoj pečat na turnirju.

A mojstrovina argentinskega čarovnika ni bila dovolj za zmago. Čile je v drugem polčasu kljub prevladi sinje modrih na igrišču našel pot do izenačenja. Priložnost si je ustvaril iz najstrožje kazni, ki jo je sicer veteran Arturo Vidal zapravil, a je odbito žogo v mrežo nato pospravil Vargas.

Messi je po tekmi ocenil, da je njegovi ekipi manjkala potrebna mirnost za zmago, trener Argentine Lionel Scaloni pa je menil, da remi ni bil pravi odsev stanja na igrišču. "Igrali smo neodločeno, čeprav smo si zaslužili zmagati," je dejal Scaloni.