Ekipa
STA
STA
15. 11. 2020 · 13:15
15:25
Deli članek:

Četverica okuženih Ukrajincev domov, preostala ekipa v Švico

Profimedia

Štirje ukrajinski nogometaši in člani reprezentančnega osebja, ki so bili v petek pozitivni na novi koronavirus, bodo odpotovali v domovino, preostala reprezentanca pa se bo iz Nemčije odpravila v Švico. Ukrajina je v soboto izgubila tekmo lige narodovo proti Nemčiji z 1:3.

"Ta dva dneva sta bila za vse nas zelo napeta in polna nervoze ... Po okužene člane reprezentance bo prišlo letalo iz Kijiva in jih odpeljalo v Ukrajino," je po tekmi v Leipzigu po poročanju nemške tiskovne agencije dpa pojasnil ukrajinski selektor Andrej Ševčenko, nekdanji nogometni zvezdnik.

Ukrajina ima pred zadnjo tekmo lige A v torek proti Švici pred slednjo na tretjem mestu tri točke prednosti v skupini 4, v kateri ima Nemčija na čelu točko naskoka pred Španijo.

Trafika24 Logo

Privoščite si neomejeno branje

Prijavljeni uporabniki Trafike24 z izpolnjenimi podatki profila berejo stran brez oglasov in imajo brezplačen promocijski dostop do Plus vsebin.
Več informacij

Prijava

Še nimate Trafika24 računa? Registrirajte se