Objavljamo poročilo o finančni luknji v SD: kaj ...

V tej restavraciji natakarji žalijo goste!!!

Uau! Luka razkril, koliko avtomobilov ima trenutno...

5 10.03.2020 21:19:16

NORI PRIZORI! Slovenke NA KOSOVU slavile s pomočjo VOJAKOV! Potem pa ... ne boste verjeli! (video)

Jurij Kodrun
Slovenska ženska reprezentanca je v šesti tekmi kvalifikacij za EP 2021 v Prištini premagala Kosovo s 3:0 (2:0).

Naslednjo tekmo bodo izbranke selektorja Boruta Jarca igrale 10. aprila v Murski Soboti z Estonkami.

Slovenija v kvalifikacijah za evropsko prvenstvo 2021 nastopa v skupini 1, v njej ji družbo delajo še Nizozemska, Rusija, Kosovo, Turčija in Estonija. Slovenija je v prvem delu izgubila z Rusijo (0:1), potem je visoko porazila Kosovo (5:0) in Turčijo (6:1) ter dvakrat izgubila z Nizozemsko (2:4, 1:4).

Tokrat se je v Prištini še drugič v kvalifikacijah merila s Kosovom in ga spet zanesljivo premagala. Slovenijo je v 14. minuti v vodstvo povedla Pamela Begić, vodstvo pa je podvojila Nina Predanič v 37. minuti. Končni izid je v tretji minuti sodniškega dodatka postavila Ana Milović.

Jarc je sicer tekmo začel s postavo Nika Šapek, Sara Agrež, Špela Rozmarič, Kaja Korošec, Kristina Erman, Dominika Čonč, Lara Prašnikar, Nina Predanič, Špela Kolbl, Kaja Eržen in Pamela Begić. V drugem polčasu so priložnost dobile še Sara Makovec, Lara Klopčič in Ana Milović.

Po srečanju so slovenske nogometašice zmago proslavile skupaj s slovenskimi navijači, ki so dvoboj spremljali na tribuni in pripravili odlično vzdušje. POSNETEK SLAVJA SI LAHKO OGLEDATE TUKAJ.

Na evropsko prvenstvo se neposredno uvrstijo vse zmagovalke devetih skupin in po tri najboljše drugouvrščene zasedbe. Šesterica preostalih drugouvrščenih bo nastopila v dodatnih kvalifikacijah, ki bodo na sporedu oktobra.