Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Kraljeva družina - Orgije in droga na zasebnih ...

jankovic hokej Ekipa24.si

Velike spremembe v zmajevem gnezdu! Novo ime ...

2 13.10.2019 21:31:26

ZVERINSKO! Avstrijski 'MESAR' brutalno pokosil Bezjaka, kazen sodnika OSUPLJIVA! (video)

Martin Metelko
Kakšen prekršek v Stožicah!

V Stožicah se merita Slovenija in Avstrija, prvi polčas se je končal z 0:1. Avstrija je povedla z golom iz kota in bila, roko na srce, boljša nasprotnica. Toda bržčas ne bi bilo krivično, če bi severni sosedi že v uvodnem delu igre ostali brez igralca manj. V 35. minuti je namreč avstrijski nogometaš Andreas Ulmer zverinsko pokosil Romana Bezjaka, in to na polovici Slovenije. Prekršek je bil povsem nepotreben in ekstremno grob. Že res, da je Ulmerju spodrsnilo, a vseeno ne gre spregledati, da je z iztegnjeno nogo in s podplatom zadel Bezjaka naravnost v koleno.

Korošec je obležan na tleh, zvijal se je v hudih bolečinah, turški sodnik Cuneyt Cakir pa mu je na presenečenje vseh na stadionu pokazal le rumeni karton. Slovenski kapetan Jan Oblak je pri Turku želel doseči tekmečevo izključitev, ki bi glede na vse skupaj zagotovo bila upravičena. K sreči je Bezjak kljub brutalnemu naletu lahko nadaljeval s tekmo.