jankovic hokej Ekipa24.si

Velike spremembe v zmajevem gnezdu! Novo ime ...

0 13.10.2019 18:45:50

To je že prava NOČNA MORA: Braziliji ne gre in ne gre, še večji ŠOK pa za Neymarja!

Brazilski nogometni zvezdnik Neymar se je danes poškodoval na prijateljski tekmi brazilske reprezentance proti Nigeriji. V 12. minuti dvoboja v Singapurju je moral zapustiti igrišče, za zdaj pa še ni znano, kako resna je poškodba stegenske mišice.

Tekma se je sicer končala z izidom 1:1, za Nigerijo je zadel Joe Aribo (35.), za Brazilijo pa Casemiro (48.).

Za Brazilce je to že četrta tekma v nizu brez zmage, še bolj kot bleda predstava pa jim skrbi povzroča nova poškodba njihovega zvezdnika. Če bo moral počivati dlje časa, bo moral izpustiti tudi tekme svojega kluba PSG, ki ga 22. oktobra čaka naslednji obračun v ligi prvakov z Bruggejem.

Neymar se je, ko je bil z brazilsko reprezentanco, letos enkrat že poškodoval, junija je bila zanj usodna prijateljska tekma s Katarjem, zaradi poškodbe potem ni nastopil na južnoameriškem prvenstvu.

Brazilec je, odkar je član pariške ekipe, že devetkrat moral prekiniti nastope zaradi poškodb. V tej sezoni je tako odigral le pet tekem, skupno pa je bil na bolniški med igranjem za PSG na 40 tekmah.

Značke: nogomet, sta