kyle-marisa-roth Odkrito.si

Nenadna smrt znane TikTok vplivnice

8 10.10.2019 22:33:19

BOLEČ UDAREC! Slovenija je SANJALA, a doživela močan udarec v boju za EURO!

Slovenska nogometna reprezentanca nič več ni na mestu, ki na koncu kvalifikacij vodi na Euro.

Slovenija je danes v Skopju igrala eno izmed najbolj pomembnih tekem v kvalifikacijah za evropsko prvenstvo, ki ga naslednje poletje gosti kar 13 držav. In v prestolnici Makedonije so varovanci Matjaža Keka doživeli izjemno hladen tuš, saj so izgubili z 1:2 in si zelo pokvarili svoje možnosti za nastop na Euru. Če so v tekmo proti Makedoncem vstopili kot drugouvrščena ekipa v skupini G, so po tekmi v Skopju zdaj na četrtem mestu na lestvici ...

Četa Matjaža Keka tokrat ni bila prava. Daleč od tega. Slovenci so bili zelo nebogljeni in po izenačenem prvem polčasu so v drugem delu igre zelo popustili, si privoščili dve velikanski napaki in na koncu povsem zasluženo tudi izgubila. Dvakrat je razglašeno slovensko obrambo premagal velik makedonski talent Eljif Elmas, ki je prvič v polno meril v 50. minuti, ko je izkoristil lepo podajo izkušenega Gorana Pandeva. Drugič je Elmas zadel po prav tako zelo lepi podaji Arijana Ademija in fantastičnem protinapadu.

Na koncu tekme, v 94. minuti, je Slovenija prišla do tolažilnega zadetka. V polno je iz enajstmetrovke, ki jo je priigral Miha Zajc, meril Josip Iličić. Makedonija - Slovenija: 2:1 ...

Značke: slovenija, makedonija