femme-fatale, femme-fatale-2023 Njena.si

Skrito v raju: Igralka blestela na fotografiranju ...

1 27.03.2019 08:18:56

NORA NOČ ali ČUDEŽ V BASLU! Švica je v 84. minuti vodila 3:0, kar je sledilo, je OSUPNILO SVET (video)

Neverjetna tekma v kvalifikacijah za Euro 2020.

Po tekmi Slovenija - Jugoslavija leta 2000 zdaj obračun Švica - Danska. 19 let kasneje. Ali tudi: ČUDEŽ V BASLU. V kvalifikacijah za Euro 2020 je bila odigrana neverjetna tekma. Na stadionu St. Jakob-Park sta se pomerili Švica in Danska. Domači so bili na pragu velikanske zmage. Že v 19. minuti je za 1:0 zadel Remo Freuler. V 66. minuti je na 2:0 povišal Granit Xhaka, v 76. minuti je Breel Embolo zabil zadnji žebelj v dansko krsto. Vsaj tako se je zdelo ...

Toda verjeli ali ne, tekma se ni končala s švicarsko zmago. Danci so postregli s preobratom za zgodovino. V 84. minuti je Mathias Jorgensen zabil prvi danski gol. Štiri minute kasneje je Christian Gytkjaer znižal na 2:3, nato je prišel sodnikov podaljšek. In v 93. minuti popoln šok za domače. Henrik Dalsgaard je izenačil in svoji že izgubljeni reprezentanci priigral velikansko točko. Bilo je 3:0. V devetih minutah od 0:3 do 3:3. Neverjetno!