ronaldo sesko lv Ekipa24.si

Srbi zaradi Slovenije že trepetajo pred evropskim...

0 25.01.2019 19:59:52

V polfinalu azijskega pokala še gostitelji

Na azijskem nogometnem prvenstvu so znani vsi polfinalisti. Po Japonski, Iranu in Katarju si je zadnje mesto med četverico priigral gostitelj, Združeni arabski emirati, ki so v četrtfinalu v Abu Dabiju ugnali Avstralijo z 1:0 (0:0).

Edini gol na zadnjem četrtfinalnem obračunu je dosegel Ali Ahmed Mabkhout v 68. minuti.

Danes si je polfinale priigral tudi Katar, ki je premagal Južno Korejo z 1:0 (0:0). Katarce je v vodstvo popeljal Abdulaziz Hatim v 79. minuti, ko je zadel z več kot 25 metrov.

Katar bo v polfinalu igral proti Združenim arabskim emiratom.

Že v četrtek sta si polfinale priigrala Japonska in Iran. Prva je z 1:0 odpravila Vietnam, Iran pa je gladko s 3:0 ugnal Kitajsko.

Polfinalni tekmi bosta 28. in 29. januarja. Obe bosta ob 15. uri po slovenskem času.

Značke: nogomet, azija