Kadili bi kot Turki, vendar ne bi plačali

Aleksandar Vučić skrivoma obiskuje Slovenijo: na...

poroka-na-prvi-pogled, 3 Njena.si

Poroka na prvi pogled: Katja za kratek čas ...

0 23.05.2016 20:37:42

Fatih Terim: Sodnik, poglej na moj telefon! Bil je prepovedan položaj!

Na pripravljalni tekmi za prihajajoči Euro med Anglijo in Turčijo smo bili priča zelo zanimivemu dogodku.

Sredi prvega polčasa je namreč turški selektor Fatih Terim pograbil mobilni telefon svojega asistenta, vstal s svoje klopi in odšel do četrtega sodnika ter mu taisti telefon potisnil v roke.

Povod za takšno reakcijo Terima je bil sporen zadetek Harryja Kana v 3. minuti, ki je bil dosežen iz prepovedanega položaja. Terimov asistent je sporno akcijo videl na svojem mobilnem telefonu in posnetek pokazal turškemu selektorju, ta pa se je odločil, da vse skupaj pokaže četrtemu sodniku.

Posnetek komične situacije, ki v svetu profesionalnega nogometa še ni bila videna, vam ponujamo v priloženem videoposnetku.

Dodajmo še, da se je tekma končala z izidom 2:1 v korist Angležev, za katere je ob Kanu v polno meril tudi Jamie Vardy, gol za Turke pa je dosegel soigralec Kevina Kampla pri Bayerju Hakan Calhanoglu.