Celjani si takšnega uvoda v spomladanski del sezone zagotovo niso zamislili. Varovanci španskega stratega Alberta Riere so se pomerili z nogometaši Brava, Ljubljančani pa so bili v Celju boljši s 3:2. Vsekakor nič kaj dobra popotnica pred nadaljevanjem sezone, injekcija samozavesti bi bila pred tekmo z Apoelom v konferenčni ligi še kako dobrodošla. Prva evropska tekma bo na sporedu prihodnji teden, španskega trenerja na celjski klopi pa poraz prav nič ne skrbi.
"Vključujemo 6 do 9 novih igralcev, imamo precej drugačno ekipo kot smo jo imeli na začetku sezone. S potencialom, ki ga imamo, želimo postati prvaki in se uvrstiti v skupinski del lige prvakov," je za španski športni medij As samozavestno povedal Riera.
Za dosego tega cilja imajo še dovolj časa, do konca letošnje sezone Prve lige Telemach je še 17 tekem, za vodilno Olimpijo Celjani zaostajajo za 11 točk, vprašanje pa je, če bodo zmaji res tako zelo popustili v boju za naslov prvaka. Varovanci drugega španskega stratega v slovenski ligi delujejo precej bolj prepričljivo, Riera mora upati na pravi mali čudež.